Wiosenny konkurs

Przyszła wiosna a w twoim ogrodzie wciąż brakuje życia? Chciał(a)byś coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu! Ogłaszamy iście wiosenny konkurs, do wygrania GOTOWY PROJEKT OGRODU ( z wyceną, wykazem roślin itp.) oraz 20 % zniżki na jego realizację. Wystarczy, że polajkujesz nasz profil na FB, udostępnisz post konkursowy a w komentarzu pod nim dokończysz zdanie „Mój wymarzony ogród to…”. Na propozycje czekamy do 15 maja. Miłej zabawy!

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest firma Torii Investments z siedzibą w Rębkowie, Podsadowiec 73, o numerze NIP 113j2976945 i REGON 380524289.
  2. Konkurs organizowany jest w terminie 03.04 – 15.05.2019 r.
  3. Konkurs polega na polajkowaniu profilu firmy Torii Investments w serwisie FB, udostępnieniu postu konkursowego w serwisie FB oraz dokończeniu w komentarzu pod postem konkursowym zdania „Mój wymarzony ogród to…”.
  4. Rozpatrywane będą tylko poprawne zgłoszenia (pkt. 3).
  5. Nagrodą w konkursie jest PROJEKT OGRODU z wyszczególnionymi roślinami i wyceną. Dodatkowo przewidziany jest rabat na realizacje projektu – 20% (projekt realizowany tylko w obrębie 50 km od Warszawy).
  6. Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi 16.05.2019 r. za pośrednictwem serwisu społecznościowego FB.
Wiosenny konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *