Projektowanie Ogrodów

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów:

budowa oczek wodnych i stawów ogrodowych

Biuro projektowe Torii Investments gwarantuje:

Wykonanie pomiarów
Przygotowanie profesjonalnego projektu
Dokładną wizualizację
Szybką realizację
Pomoc na dalszych etapach tworzenia ogrodu

Ogród powinien spełniać wszystkie potrzeby właściciela, ale żeby uzyskać zamierzony efekt niezbędna jest duża wiedza i doświadczenie z zakresu zagospodarowania terenów zielonych. Ważnym elementem jest przygotowanie profesjonalnego projektu, który ma zagwarantować dobre rozplanowanie roślin, komfort oraz funkcjonalność ogrodu. A osoba wykonująca projekt musi mieć na uwadze ewentualne następstwa swojego projektu i to jak rośliny będę wyglądać w przyszłości. Musi wobec tego znać dobrze gatunki wszystkich roślin i ich wymagania, ale również mieć sporą wyobraźnię i duży zmysł artystyczny, które pozwolą mu stworzyć profesjonalny i piękny ogród.

Torii Investments to nowoczesna pracownia projektowa , która współpracuje tylko z doświadczonymi architektami krajobrazu, daje to pewność wykonania profesjonalnego projektu wymarzonego ogrodu. Doświadczenie i profesjonalizm to zalety, które umożliwiają nam realizacje najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, inwestorów oraz instytucji publicznych. Opracowujemy projekt w ramach budżetu jakim dysponuje właściciel terenu.

Bezpłatna wycena usługi

573 083 662

Wykonanie Pomiarów i Projektów:

Jak wygląda nasza praca? Odwiedzamy klienta i zbieramy wszystkie potrzebne wymiary i informacje niezbędne do sporządzenia projektu. Tworzymy kosztorys wykonania prac (z materiałami włącznie), wykaz materiałowy, projekt techniczny, projekt wykonawczy, projekt koncepcyjny, wizualizacje 3D, projekty nawodnienia i odwodnienia, wykaz gatunkowy roślinności, specyfikacje ilościową.

Tworzymy projekty ogrodu:

nowoczesnego
skalnego
leśnego
wiejskiego
japońskiego
śródziemnomorskiego
oraz… według życzenia właściciela

Oferujemy również projekt:

tarasu/ balkonu
patia
placu zabaw
terenów przy budynkach wielorodzinnych
terenu miejskiego
ogrodu tradycyjnego
parku

 

Korzystamy tylko z najlepszych programów projektowych, przez co projekty ogrodów są przemyślane i uwzględniają wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych wpływających na efekt końcowy np. warunki glebowe, klimatyczne czy życzenia klientów. Przykładamy dużą uwagę, do tego, by projekt tworzył spójną całość z otaczającą go architekturą i przyrodą.

Ta strona używa plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie